piątek, 6 marca 2015

Jak to będzie?   Nie wiem jak to będzie, odpowiadając na pytanie zadane w tytule postu. BKK umarł na długi czas i nie będę się wykręcać, bo sama wiem, że go zaniedbałam. Poruszę  coś ważnego, w ostatnich głosowaniach i dyskusjach brało coraz mniej osób, wiem też, że sama nie brałam udziału w ostatnich dyskusjach. Ten post ma na celu określenie co zrobić dalej z Klubem.
   Jest to krótki post, z krótkim pytaniem. Czy chcecie, aby Blogowy Klub Książki był kontynuowany czy nie? Odpowiedzieć możecie w komentarzu, ale proszę też o odpowiedź w ankiecie po prawej stronie bloga :)
   To tyle, więcej informacji za jakiś czas :) Miłego weekendu!

8 komentarzy:

 1. Jak najbardziej BKK musi być kontynuowany jak chcesz może prowadzić BKK z kilkoma osobami jeśli sama nie dajesz rady ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście, że musi być kontynuowany!
  Pozdrawiam
  Tutti

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się zamysł BKK od początku bardzo podobał i żałuję, że tak tu się zrobiło cicho. Nie ma co ukrywać, że taki projekt pochłania trochę czasu i żeby działał odpowiednio trzeba trzymać się terminów i zachęcać do przyłączenia. Ja bym się nie zrażała, że czasem mniej nas dyskutuje - nawet jeśli przy danej książce jest to kilka osób to i tak taka dyskusja może być wartościowa, prawda?

  Oczywiście to smutne, że np. przy głosowaniach na książkę pojawia się znacznie mniej głosów niż jest zapisanych osób, ale wiadomo, że nikogo do aktywnego udziału w BKK zmusić nie można. Nie o to też zresztą chodzi :)

  Ja w każdym razie jestem za dalszą działalnością BKK.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, zdecydowanie tak! Zwłaszcza, że dopiero ogarnęłam, iż już jestem członkiem. xD I za to dziękuję! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiem, że nie jest łatwo wywiązywać się z terminów. Oprócz bloga mamy jeszcze normalne życie. Przychylę się do większości. Ale to Ty musisz podjąć ostateczną decyzję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jasne, że ma być kontynuowany! Dopiero co tu trafiłam.

  melomol.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń